Wat ga je doen?
Als softwareontwikkelaar bij Z-CERT werk je aan tooling voor onze operations- en securityteams. Zij gebruiken jouw oplossingen om sneller en beter te reageren op dreigingen en kwetsbaarheden.
Je houdt je bezig met het ontwikkelen en verbeteren van tooling voor monitoring, detectie en automatisering. Daarbij vertaal je vragen uit de praktijk naar concrete oplossingen in code. Soms bouw je iets nieuws, soms verbeter je iets bestaands, en vaak zit de waarde in het slimmer maken van bestaande processen.
De omgeving waarin je werkt is pragmatisch en technisch volwassen. We gebruiken onder andere Python, API’s, containers en databases, maar belangrijker is hoe je problemen aanpakt en hoe je software ontwerpt die betrouwbaar en onderhoudbaar blijft.